Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-04-03 18:27 | Фастів
Відбулося ряд заходів щодо відзначення 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України

28 березня у м.Фастів на виконання Указу Президента України від 23.02.2012 №138/2012 «Про заходи щодо відзначення 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України» відбулося ряд заходів. У заходах взяли участь міський голова О.М.Пеньковий, заступник міського голови Л.О.Ткачова, керуючий справами міськвиконкому В.О.Васильченко, депутати міської ради С.П.Павловський, А.М.Снігур, А.Ф.о.Ярієв, завідуюча відділом з питань внутрішньої політики та по роботі з органами самоорганізації населення С.А.Янковська, голови первинних ветеранських організацій мікрорайонів міста, голови ветеранських організацій–колективних членів, активісти організації, громадськість міста, учнівська молодь.

Розпочалися заходи урочистою ходою від адмінбудинку рад до парку культури та відпочинку ім.Гагаріна, де відбулися мітинг та покладання квітів до братських могил воїнів, які загинули при звільненні міста від фашистських загарбників.

У Палаці культури та відпочинку відбувся урочистий пленум ради міської ветеранської організації. Перед присутніми з вітальним словом виступив міський голова О.М.Пеньковий. Олександр Миколайович відзначив велику роль міської організації ветеранів України у вирішенні проблем кожного ветерана і пенсіонера міста, постійну увагу до потреб ветеранів, тісну співпрацю з органами місцевої виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Також він акцентував увагу на вагомому внеску міської ветеранської організації у збереження історичної пам’яті нашого народу, участь у вихованні підростаючого покоління та побажав усім ветеранам здоров’я, щастя, миру і довгих і щасливих років життя.

У своєму виступі міський голова зазначив, що держава опікується проблемами ветеранів та всіх жителів країни і розповів про чотири стратегічних напрямки соціальних реформ, окреслених Президентом України В.Ф.Януковичем, що мають реалізовуватися в Україні.

О.М.Пеньковий вручив грамоту міського голови та грошову винагороду голові міської організації ветеранів України В.М.М′якушку, подяки міського голови та грошові винагороди активістам цієї організації.

Голова міської організації ветеранів України В.М.М′якушко прозвітував про діяльність організації за минулий рік та розповів про Указ Президента України від 23.02.2012 №138 «Про заходи щодо відзначення 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України». Також він вручив грамоту міської організації ветеранів України С.А.Янковській за постійну підтримку громадської організації та сприяння у її статутній діяльності.

Голова громадської організації «Фастівська спілка пенсіонерів МВС України» П.В.Харченко та член цієї організації Я.М.Рудяк за співпрацю та допомогу у вирішенні соціальних проблем ветеранів МВС вручили нагрудні знаки «20 років МВС України» голові міської організації ветеранів України В.М.М′якушку та члену ради цієї організації Я.О.Миронову.

Про діяльність організації, її вплив на стабілізацію політичної ситуації у місті, сприяння ветеранам, співпрацю з органами місцевого самоврядування, комітетами самоорганізації населення розповіли С.А.Янковська та керівники міських організацій ветеранів та інвалідів Г.І.Валюшко, Л.А.Балашкевич, А.В.Гірченко, А.П.Венжик, Г.М.Ткаченко, Я.М.Рудяк, І.І.Абрамський, М.М.Ткаченко.

У своїх виступах вони дякували О.М.Пеньковому за чуйне ставлення до проблем ветеранів і сприяння у їх вирішенні. В.М.М′якушко від себе особисто та всіх членів громадської організації подякував міському голові за додатково виділене приміщення для роботи президії, комітетів та комісій міської організації ветеранів України.

На пленумі ради начальника Фастівського відділення Пенсійного фонду А.В.Поканевича обрано членом ради міської організації ветеранів України.

Святковий концерт для ветеранів та громадськості підготували художній колектив УДЦЗРП «Укррефтранс» і викладач дитячої музичної школи О.В.Березанський.

Завершився захід неформальним спілкуванням та солодким столом.

Також цього дня у школах міста проведені уроки мужності та зустрічі із ветеранами Великої Вітчизняної війни, ветеранами-інтернаціоналістами та ветеранами Збройних Сил України.

Тематичні виставки відкрито в Фастівському краєзнавчому музеї та міській бібліотеці.

Голови та активісти первинних ветеранських організацій, соціальні працівники відвідали 34 одиноких хворих ветеранів та надали при необхідності допомогу. Кошти. для закупівлі продовольчих наборів виділені Територіальним центром з обслуговування одиноких людей похилого віку, комісією по наданню матеріальних допомог міськвиконкому, міською організацією Партії Регіонів.

Проведена підписка газети «Перемога» для ветеранів та інвалідів військової служби за сприяння міських організацій Партії Регіонів та Народної партії.

За матеріалами fastiv-rada.gov.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua