Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-04-02 17:30 | Фастів
Відбулася зустріч фастівчан з Блаженнійшим Любомиром Гузаром

У м.Фастів у малій залі Палацу культури відбулася зустріч фастівчан з Емеритованим Верховним Архієпископом Києво-Галицьким Української Греко-Католицької церкви Блаженнійшим Любомиром Гузаром, організована парафіянами релігійної громади святого великомученика Димитрія, Української Греко-Католицької Церкви м.Фастів.

Спочатку зі Словом Блаженніший Любомир Гузар звернувся до фастівчан, в якому акцентував увагу присутніх на вічних темах: любові до Бога, потребі любити ближнього як самого себе та необхідності самопізнання. Далі відбулася розмова з Блаженнішим у формі питань і відповідей. Питання, що їх жителі міста адресували почесному гостю, торкались усіх сфер духовного, світського й освітнього життя, а також перспектив становлення Української Помісної Церкви.

Що ж до питання, яку модель повинна мати Помісна Українська Церква, Любомир Гузар зазначив, що з огляду на історію Церкви немає різних церков, а є лише різні вітки однієї Церкви. Така Єдина Церква потрібна Україні, і всі ми повинні докласти зусиль до цього. Така Церква зможе консолідувати Україну.

Жителі міста задавали Блаженнішому Любомиру Гузару питання про те, якою має бути правильна дорога виховання дитини, цікавилися його ставленням до різних християнських конфесій, запитували, якими мають бути відносини церкви та держави, про співпрацю між ними.

За матеріалами fastiv-rada.gov.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua