Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-04-02 12:02 | Севастополь
Підрозділи висунилися в район зосереджування

У Криму на базі Чорноморського тренувального центру морської піхоти тривають польові заняття з вогневої підготовки батальйону морської піхоти військ берегової оборони ВМС ЗС України, де командиром підполковник Олександр Конотопенко.

Цього разу на полігон вийшла десантно-штурмова рота.

— О п’ятій годині особовий склад, що залучається до бойових стрільб, було піднято по тривозі. Підрозділи висунулися в район зосередження, при цьому були відпрацьовані різні ввідні. На вогневому рубежі морські піхотинці виконали бойові стрільби, — розповів керівник стрільб на полігоні, заступник командира батальйону морської піхоти майор Володимир Баранюк.

За його словами, бойові заходи, що тривають, є завершальним етапом підготовки відділень. Бойовими стрільбами закінчується злагодження відділень, яке тривало два місяці.

На полігоні військово¬службовці виконали нормативи з бойової підготовки, провели завантаження на БТР-80 і відпрацювали бойові стрільби зі стрілецької зброї, РПГ і озброєння бойових машин. Командири навчили особовий склад правильного поводження зі зброєю, вдосконалили методику підготовки особового складу тощо.

— Майже третина особового складу — молоді матроси, призвані восени 2011 року, результати добрі, — також зазначив майор В. Баранюк.

Злагодження відділень морської піхоти триватиме до кінця місяця.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua