Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-03-22 16:31 | Миргород
Міський голова підписав розпорядження Про проведення двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою в м. МиргородіМіський голова Сергій Соломаха підписав розпорядження Про проведення двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою в м. Миргороді.

Згідно з ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою організації роботи силами підприємств та громадськості міста по наведенню чистоти, проведенню благоустрою та озеленення, покращення санітарного стану в м. Миргороді:

1. Провести з 27 березня по 27 травня 2012 року двомісячник озеленення, чистоти і благоустрою.

2. Створити оперативний штаб з проведення двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою.

3. Керівникам підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, вжити невідкладних заходів по приведенню в належний санітарний стан виробничих, прилеглих та закріплених територій.

4. Відділу освіти міської ради (Нікітченко А.Б.), Миргородському художньо-промисловому коледжу ім. М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка (Кікто С.М.), професійно-технічному училищу № 44 (Мокрій Р.М.) забезпечити участь учнів, студентів у проведенні двомісячника.

5. Радам мікрорайонів, головам вуличних та будинкових комітетів, гаражних кооперативів забезпечити участь громадськості у наведенні чистоти і охайності на кожній вулиці, прибудинковій території та навколо гаражів.

6. Редакції газети «Миргород - наш дім» (Денисенко В.В.), міській радіокомпанії "Миргород" (Явтушенко В.А.), міській телестудії «Миргород» (Сливний В.І.) забезпечити висвітлення ходу двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою міста у засобах масової інформації.

7. Відзначити кращі колективи згідно з Положенням про порядок заохочення кращих колективів підприємств, організацій, установ при підбитті підсумків двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою в м. Миргороді та Положенням про загальноміський конкурс на звання «Зразкова вулиця», «Зразковий будинок».

8. Затвердити плани та графік проведення двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою м. Миргорода.

9. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Павленка С.В.

Міський голова С.П.Соломаха

За матеріалами myrgorod.pl.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua