Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-03-22 15:54 | Хмільник
На засіданні робочої групи з питань аналізу причин безприбуткової діяльності суб'єктів підприємництва міста Хмільника

20 березня 2012 року під головуванням міського голови Василя Грушка у конференц-залі міської ради відбулося засідання робочої групи з питань аналізу причин безприбуткової діяльності суб'єктів підприємництва та стану їх розрахунків з бюджетом і державними цільовими фондами міста Хмільника.

Метою зібрання було визначення проблемних питань провадження діяльності підприємств міста за минулий рік та розроблення спільних дій щодо покращення результатів у 2012 році.

Про діяльність підприємств, які за результатами роботи у 2011 році отримали збитки, інформувала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, начальник фінансового управління міської ради Любов Гамак. Щодо мінімізації податкових зобов'язань по податку на прибуток при значних валових доходах підприємств виступив заступник начальника Хмільницької ОДПІ Іван Пунько.

На засіданні заслухано керівників та головних бухгалтерів запрошених підприємств щодо підсумків їх діяльності протягом 2011 року.

Взявши до відома інформації посадовців та суб'єктів господарювання, робочою групою рекомендовано керівникам підприємств більш детально проаналізувати причини збитковості та мінімізації податкових зобов'язань по податку на прибуток при значних валових доходах та вжити дієвих заходів по забезпеченню покращення фінансово-господарських показників діяльності.
 Управління економічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua