Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-03-22 13:10 | Васильків
У дитячих садочках вітали матусь

Так само як світ починається з жінки, так і все найкраще на землі починається з любові, де любов до матері є найсвятішим людським почуттям. Кому ж як не дітям казати матусям: «Спасибі» за безсонні ночі, проведені біля колисоньки, ніжну турботу і ласку, незмірну материнську любов і, зрештою, за саме життя, подароване ними?

Напередодні чудового жіночого свята 8 Березня всіх матусь, бабусь і сестричок запрошує малеча до своїх дитячих садочків на концерти. Завітало свято весни, ніжності, краси і до актової зали дошкільного навчального закладу №1 «Журавлик», де дітки разом зі своїми вихователями створили справжній концерт і подарували його найдорожчим у світі людям. Незважаючи на хвилювання маленьких артистів (виступати перед велелюдною аудиторією доводиться не щодня), свято вдалося якнайкраще, адже цьому весняному дневі передувала неабияка робота впродовж кількох тижнів – вчили напам’ять віршики, пісні, робили перші повільні, але впевнені кроки у вальсі.

Концертна програма була насичена, весела і цікава. Тут знайшлося місце навіть для вистави за мотивами народних казок і легенд, в якій дівчатка з квіточками у руках відганяли від сонечка їжачка, ведмедика й лисичку, яким заманулося заховати теплі сонячні промені від людей, щоб таким чином продовжити холодну зимову погоду. Не так сталося, як гадалося – сонце, завдяки героїчним діям діток, зігріло землю, внаслідок чого охоронці зими (їжачок-ведмедик-лисичка), підігнувши хвоста, зникли з горизонту, а їхнє місце на лісовій галявині зайняли перші птахи, що повернулися з теплих країв та співали гімн довгоочікуваній весні серед ніжних підсніжників і неповторно-свіжих пролісків.

Приємною несподіванкою для присутніх матусь, бабусь і сестричок стали паперові тюльпани на зеленій траві, виготовлені дітьми власноруч на уроках малювання у дитячому садочку, й подаровані найріднішим у світі людям. Після вручення всіх подарунків, малята запросили на танок своїх мам і перенеслися з ними в атмосферу справжнього дитинства, де тільки гарна музика, душевні пісні, перші танці та завжди щирі дитячі усмішки.

Наприкінці святкового дійства до батьків звернулася з вітаннями завідуюча дитсадка В.І.Макуха. Валентина Іванівна побажала берегиням роду людського нев’янучої краси, міцного здоров’я, заслуженого достатку, наповнених глибоким змістом буднів, і щоб земне щастя завжди було поруч. Також і вдячні матері вітали В.І.Макуху, виховательку С.В.Андрєєву, помічника вихователя Н.В.Фролову й музичного керівника О.В.Шевцову з Міжнародним жіночим днем 8 Березня та зичили їм родинного затишку, незмінної поваги, справжнього весняного свята і великої земної любові.

Слід додати, що не лише діти, але й всі присутні в актовій залі дорослі, були в захваті від свята та ще довго ділилися позитивними враженнями.

Станіслав Яценко
За матеріалами vasylkivrada.gov.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua