Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-03-21 17:20 | Фастів
Міський голова О.М.Пеньковий провів нараду

19 березня у м.Фастів міський голова О.М.Пеньковий провів нараду за участю голів комітетів самоорганізації населення, керівників комунальних служб міста та представників місцевих ЗМІ.

О.М.Пеньковий проаналізував стан розрахунків споживачів за газ та електроенергію. Складною є ситуація щодо розрахунків за спожитий газ.

Міський голова проаналізував роботу комунальних підприємств протягом минулого тижня та дав ряд доручень щодо благоустрою міста, зокрема, щодо обстеження стану доріг, тротуарів, дворів, посипання та вчасного розчищання доріг і тротуарів, проведення ямкового ремонту доріг, побілки бордюрів, прибирання прибудинкових територій багатоквартирних будинків.

На нараді наголошувалося на необхідності упорядкування торгівлі на ринках. Також йшлося про необхідність зміцнення фундаментів багатоквартирних будинків по вул. Заводська, облаштування тротуару та встановлення обмежувачів швидкості руху автотранспорту по вул. Соборна.

За матеріалами fastiv-rada.gov.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua