Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-03-19 17:11 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинський: посилюючи зв'язок освітян з науковцями14 березня 2012 року в міському колегіумі відбувся регіональний семінар «Акмеологічна технологія успішного виховання, навчання і розвитку суб’єктів освітнього процесу». Семінар проведено в рамках роботи навчально-виробничого комплексу «Полісся» за участю науковців кафедри педагогічки Житомирського державного університету імені І.Я.Франка.
В рамках семінару науковці провели тренінги для старшокласників: 

- "Особистісне зростання старшокласників засобами розв’язання навчальних та життєвих ситуацій у контексті акмеологічного підходу", О.А. Дубасенюк, д.п.н., професор, заступник голови ННВК "Полісся" (9 клас); 

- "Комунікативний тренінг як засіб розвитку успішної особистості", Ю.О. Костюшко, к.п.н., доцент, керівник Поліського інноваційного центру освіти та розвитку (10 клас); 

- "Акмеологічні чинники виховання лідерських якостей особистості", І. І. Коновальчук, к.п.н., доцент, докторант кафедри педагогіки, О.В. Вознюк, к.п.н., доцент, докторант кафедри педагогіки (11 клас). 

Колегіанти справили приємне враження на представники ЖДУ. «Виховані, «просунуті», орієнтуються в різних напрямках, активні», - так висловилася про них професор О.А.Дубасенюк. 

Гості відвідали музей колегіуму, де директор Сідлецька К.Д. розповіла про історію створення закладу та основні віхи в його розвитку. На наступному етапі науковці працювали з педагогами колегіуму. Представники університету виступили з наступних тем: "Акмеологія – наука ХХІ століття", О.А. Дубасенюк, д.п.н., професор, заступник голови ННВК "Полісся"; "Акмеологічні засади інноваційної діяльності педагога загальноосвітнього навчального закладу", І. І. Коновальчук, к.п.н., доцент, докторант кафедри педагогіки, керівник міжвідомчої науково-дослідної лабораторії "Теорія і практика підготовки майбутніх учителів до педагогічної дії"; "Акмеологічна модель особистісної та професійної зрілості педагога", О.В. Вознюк, к.п.н., доцент, докторант кафедри педагогіки, керівник міжвідомчої науково-дослідної лабораторії "Громадянський розвиток особистості професіонала". 

Далі відбулося живе спілкування з педагогічним колективом про інноваційні технології в навчанні, їх роль та значення, педагогічні міфи, синергетику та багато іншого. Науковці презентували ряд книг з акмеології та подарували їх педагогічному колективу.
За спільним висновком - робота науковців Житомирського державного університету імені І. Франка у Новоград-Волинському колегіумі була цікавою та взаємокорисною.


Г.В. ДАНИЛЬЧУК,
методист ІМЦ

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua