Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-03-16 12:50 | Бориспіль
"Бориспіль" погрожує призупинити обслуговування перевізників-боржників

Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" може призупинити обслуговування рейсів авіакомпаній-боржників.

Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

Згідно з повідомленням, нині "Бориспіль" вичерпав внутрішні можливості кредитування базових авіакомпаній і розглядає питання про застосування господарських санкцій до тих із них, які не виконують умов договорів.

За даними аеропорту, розмір боргу національних перевізників на сьогодні становить декілька десятків мільйонів гривень.

У зв'язку з цим "Бориспіль" просить пасажирів стежити за інформацією про своєчасність відправки рейсів.

"Просимо пасажирів стежити за інформацією про своєчасність відправлення рейсів і сподіваємося, що фінансові проблеми базових перевізників не позначаться на планах тих, хто подорожує через наш аеропорт", йдеться в повідомленні.

У "Борисполі" наголосили, що зі свого буку аеропорт гарантує своєчасне і якісне обслуговування усіх компаній, які виконують умови чинних договорів.

Як відомо, 14 березня "Бориспіль" припинив обслуговування рейсів "АероСвіту" у зв'язку з проблемою передоплати за надавані аеропортом перевізнику послуги. У компанії зазначили, що затримки з вильотом пов'язані з технічним збоєм у передоплаті послуг аеропорту.

Згодом "АероСвіт" повідомив, що до вечора 14 березня відправив практично усі раніше затримані середньомагістральні та далекомагістральні рейси.

За матеріалами kiev.pravda.com.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua