Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-02-07 17:14 | Миргород
Круглий стіл політичних партій міста

У рамках обговорення проекту звіту міського голови Сергія Соломахи про його роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за 2011 рік відбувся круглий стіл за участю представників політичних партій, що брали участь у виборах до органів місцевого самоврядування у 2009 році.

Зустріч міського голови Сергія Соломахи з представниками політичних партій відбулася у читальній залі публічної бібліотеки для дорослих ім. Д.Гурамішвілі. У передмові Сергій Соломаха, зазначив, що конструктивна співпраця між політичними партія підтримується, і більш тісніше з тими, які представлені у міській раді. А загалом у місті активно працюють більше 20 організацій.

Тому, на переконання міського голови, зустрічатися партійцям доцільніше було б кілька разів на рік. На порядок денний цього зібрання Сергій Соломаха запропонував обговорити проект його звіту про роботу за минулий рік.

Зважаючи на те, що більшість питань звіту вже висвітлювалися у ЗМІ, увесь текст розміщено на офіційному сайті Миргородської міської ради, а в друкованому вигляді зміст становить більше 40 сторінок, міський голова запропонував не заслуховувати всю інформацію, а висловити присутнім свою точку зору з приводу роботи міської влади та її виконавчих органів. На засідання круглого столу зібралися активісти 18 політичних партій.

Затвердивши регламент роботи засідання, кожен з активістів політичних осередків висловив власну думку, зауваження та пропозиції за темою круглого столу. Підбиваючи підсумки зустрічі, міський голова Сергій Соломаха подякував представникам політичних осередків за критичні зауваження, слушні пропозиції та за конструктивну співпрацю, а також висловив сподівання на подальше взаємо порозуміння усіх політичних сил, представлених у Миргороді.

myrgorod.pl.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua