Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-02-01 18:20 | Севастополь
Севастопольцям відключили газ

1 лютого в Севастопольській держадміністрації було прийнято безпрецедентне рішення відключити городян від побутового газу для того, щоб підтримати нормальну роботу котелень.

Про це повідомляє сайт "sevnews.info".

Таке рішення прийняли, оскільки у зв'язку з морозами тиск газу в місті впав до 0,2 кг/кв. см, замість покладених 1 кг/кв. см.

На сьогоднішній день без газу залишилися мешканці центральних вулиць міста, а також районів Камишової та Стрілецької бухт.

Видання повідомляє, що в Гагарінському районі проблеми почалися ще 30 січня.

У зв'язку з аварійною ситуацією на котельні в Камишовій бухті, в будинках по вулицях Степаняна, Героїв Сталінграда, на проспекті Жовтневої революції, а також в 5-му мікрорайоні пропало опалення.

У "Севтеплоенерго" підтвердили, що причиною цього є надзвичайно низький тиск газу в результаті холодів.

Ремонтні роботи на Камишовій котельні ведуться, однак коли в будинках жителів Гагарінського району буде тепло в "Севтеплоенерго" і в Головному управлінні ЖКГ держадміністрації сказати так і не змогли.

Тим часом глава Севастопольської держадміністрації Володимир Яцуба звернувся за допомогою до міністра палива та енергетики України Юрія Бойко.

Мер Севастополя попросив збільшити подачу газу в місто, проте чим закінчилася ця розмова поки невідомо.


Економічна правда

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua