Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-11-15 11:33 | Ковель
У Карпюка - «рибна» претензія до Кіндера

Міста та райони Волині мають перейняти досвід Луцька в проведенні ярмарків. Продавати рибу на 30-40% дешевше на подібних ярмарках у будь-якому місті області готова обласна асоціація виробників риби.

Про це 7 листопада під час селекторної наради в облдержадміністрації заявив заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк, - повідомляють «Волинські новини».

Йому подобається, що в обласному центрі функціонує два ярмарки. «Але головна складова успіху – це зацікавлення Миколи Романюка. Якщо міський голова або голова РДА незацікавлені, то ярмарки відбуватися не будуть», – зауважив чиновник.

За словами Карпюка, ярмарки – це можливість для громадян забезпечити себе оптовими партіями продукції на зиму. «Ми відновимо виставку «Риба Волині». Обласна асоціація виробників риби готова в будь-якому місті виставляти по 10 і більше точок та продавати рибу на 30-40% дешевше, аніж в торгівельній мережі», - повідомив він.

Також він дорікнув ковельській владі, мовляв, восени в місті провели тільки один ярмарок. «Олег Кіндер, дбайте про своїх людей. У Луцьку тисячі людей приходять на подібні заходи», - додав Карпюк.

Насамкінець чиновник зобов’язав керівників міст обласного значення організувати продаж свіжого молока. Карпюк сказав: «Не менше 10 точок в густонаселених районах. І щоб зберігалися усі санітарні норми: акуратна машина та білі халати».

kowel.at.ua/news

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua