Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-11-14 18:03 | Біла Церква
В Білій Церкві відбулася робоча нарада членів координаційної ради з питань вивчення впливу наслідків аварії на Чорнобильській АЕС


04 листопада відбулася робоча нарада членів координаційної ради з питань вивчення впливу наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на населення міста та стан довкілля, яку за дорученням міського голови В.Савчука провів його заступник М.Антонюк.


В ході заходу заступник міського голови М.Антонюк наголосив на необхідності підготовки відповідних матеріалів щодо порівняльного аналізу зміни стану здоров’я жителів міста, у зв’язку з аварією на Чорнобильській АЕС, визначення радіаційного фону території та внесення пропозицій до діючих нормативно-правових актів, пов’язаних із захистом певних категорій населення, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи.


Заступник міського голови М.Антонюк дав ряд доручень учасникам наради щодо підготовки даних матеріалів, які будуть розглянуті на наступному засіданні координаційної ради.


Також, дана інформація буде подана на розгляд депутатів міської ради під час засідання однієї з чергових сесій міської ради.


В заході взяли участь члени координаційної ради та представники місцевих ЗМІ.


Відділ інформаційних ресурсів

та зв’язків з громадськістю міської ради


grif.kiev.ua


 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua