Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-11-10 18:08 | Хмільник
Звернення міського голови міста Хмільника Василя Грушка

Звернення міського голови міста Хмільника Василя Грушка у зв’язку з намірами трудового колективу Центрального військового клінічного санаторію «Хмільник» вдатись до проведення мітингу

Шановні хмільничани! 

До мене, міського голови, надійшов лист-повідомлення від профспілкового комітету Центрального військового клінічного санаторію «Хмільник» про наміри 11 листопада 2011 року провести мітинг. 

У такий спосіб колектив лікувально-профілактичного закладу, що перебуває в підпорядкуванні Міністерства оборони України, висловлює невдоволення управлінською діяльністю нинішнього очільника оздоровниці та звертається за захистом своїх трудових прав, оскільки упродовж року працівники не отримують заробітну плату. 

Із цілковитим усвідомленням критичності ситуації, що склалась у Центральному клінічному санаторії «Хмільник», прагнучи до ефективного господарчого застосування унікальної лікувально-оздоровчої індустрії місцевих закладів санаторного типу, при цьому особливо зосереджуючи увагу на збереженні трудової зайнятості містян, вважаю за обов’язок неминуче відреагувати на такий перебіг подій та повідомити трудовий колектив оздоровниці про заходи, що вживала міська влада у зв’язку з цим у межах повноважень:

Окрім щомісячного моніторингу стану погашення заборгованої заробітної плати на засіданні спеціальної комісії за участі очільників Головного управління економіки Вінницької обласної державної адміністрації, відділення національної служби посередництва та примирення у Вінницькій області, відділу державної виконавчої служби Хмільницького міськрайонного управління юстиції, головного державного інспектора праці у Вінницькій області, міжрайпрокурора, а також керівництва санаторію-боржника, спеціальних перевірок державним інспектором праці Територіальної державної інспекції праці у Вінницькій області, двічі (16.03.2011р. та 18.08.2011р.) направлялися звернення міського голови до Міністра оборони України М.Б. Єжеля.
Звертаючись до центральних органів влади, до керівництва Збройних Сил України, ми намагалася віднайти алгоритм виходу оздоровниці із затяжного кризового періоду, і щонайперше – визначити реальні механізми відшкодування фінансової заборгованості працівникам закладу. 

Розуміючи усю критичну значимість питання повернення коштів, запевняю: робиться все, що у важелях впливу місцевого владного представництва, аби фінансово-господарський стан майнового комплексу санаторію стабілізувався, а хмільничани, які пов’язали свою професійну діяльність з оздоровницею, якомога швидше і в повному обсязі отримали заборговану зарплату.
На разі, зазначене питання перебуває на моєму особистому посиленому контролі, я дав доручення відповідним структурним підрозділам зосереджено працювати над врегулюванням цієї критичної ситуації. 


З повагою
Міський голова Василь Грушко

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua