Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-11-09 17:47 | Ромни
«Краща посадова особа місцевого самоврядування»

На виконання розпорядження голови Сумської обласної ради від 16.08.2011 №27 «Про проведення обласного конкурсу «Краща посадова особа органів місцевого самоврядування», розпорядження міського голови від 03.10.2011 «Про організацію і проведення І туру обласного конкурсу «Краща посадова особа органів місцевого самоврядування в місті Ромни», керуючись статтею 8 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування та статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення професіоналізму посадових осіб місцевого самоврядування, розвитку їх творчої активності, ініціативи, вдосконалення процесу організації та ефективності діяльності як посадових осіб, так і місцевої влади в цілому, 8 листопада 2011 року у виконавчому комітеті Роменської міської ради відбувся І тур обласного конкурсу «Краща посадова особа органів місцевого самоврядування в місті Ромни» в номінації «Краща посадова особа міської ради». У Конкурсі взяло участь 9 претендентів. За результатами проведеного Конкурсу визначився переможець та два лауреати.

Перемогу та право участі у II етапі обласного конкурсу здобула Щербак Юлія Олексіївна, головний спеціаліст загального відділу виконавчого комітету Роменської міської ради. Лауреати Конкурсу: Гальченко Ірина Петрівна, головний спеціаліст Роменського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Матяш Олександр Миколайович, головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради. 

За інформацією відділу організаційної та кадрової роботи

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua