Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-11-09 17:18 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинський: У миротворців 15-ї ротації у Косово з’явилися додаткові райони патрулювання

У зв’язку з нестабільною ситуацією на півночі Косова та залученням до служби на розташованих там пунктах перетину кордону підрозділів інших національних контингентів, у військовослужбовців 15-ї ротації українського миротворчого контингенту у складі багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР з’явилися додаткові райони патрулювання на території багатьох муніципалітетів та вздовж адміністративно-розмежувальної лінії Косово – Сербія. 

За словами заступника командира національного контингенту гвардії майора Петра Писарчука на початку жовтня місяця особовим складом спеціальних взводів 15-ї ротації було здійснено 150 патрулювань, а на даний час ця цифра сягнула та збільшилася до 220.
- До виконання завдань почали залучатися не тільки військовослужбовці на чолі з командирами спеціальних взводів, а й окремо з їх заступниками, - зазначив він. 

Гвардії майор Петро Писарчук наголосив на тому, що в усі часи заступнику командира взводу відводилася важлива і відповідальна роль у виконанні бойових завдань, у бойовій підготовці і у вихованні особового складу. Командир взводу завжди спирався на нього, інакше неможливо було б виконувати поставленні завдання, або просто керувати військовослужбовцями в повсякденному житті.
- Протягом всього часу, який національний контингент перебуває у Косово, кожний із заступників командирів спеціальних взводів 15-ї ротації зарекомендував себе як відмінний фахівець та наставник для своїх товаришів по службі, - підкреслив офіцер. 

- Як він додав, заступники командирів взводів: гвардії старшини Олексій Дуянов, Акі Камбаров та Ярослав Мельник гвардії старший сержант Руслан Радіо справляються з поставленими завданнями на “відмінно”, і можуть поділитися чималим багажем знань і умінь у роботі з миротворцями своїх підрозділів та з самостійного проведення спільних патрулів з косовською поліцією та синхронізованими патрулями вздовж адміністративно-розмежувальної лінії Косово – Сербія тощо. 

Так, з перших днів служби, виконуючи завдання на Балканах, заступник першого спеціального взводу гвардії старшина Олексій Дуянов виявився скромним, чуйним, порядним та дисциплінованим миротворцем. Оперативно приймає правильні рішення проявляючи уміння з ведення за собою людей, а це одна з головних вимог до заступника командира спеціального взводу, - розповів командир взводу гвардії старший лейтенант Микола Тренін. 

Крім того, всі ці якості притаманні заступнику другого спеціального взводу гвардії старшині Ярославу Мельнику, який вважає що проходячи службу в національному контингенті краще бути ведучим, а не веденим.
- Під час виконання бойових завдань нерідко доводиться приймати рішення самостійно і мені це подобається, я усвідомлюю всю відповідальність яка лягає на мої плечі, і тому об’єдную коло себе підлеглий особовий склад і веду їх за собою, виконуючи поставленні бойові завдання, - наголосив він. 

На думку командира третього спеціального взводу - гвардії старшого лейтенанта Михайла Кибальникова, його заступник гвардії старшина Акі Камбаров вміло керує довіреним йому особовим складом. Він ніколи не допускає брехні в спілкуванні з товаришами по службі, чим і завойовує їх авторитет і довіру. Компетентність та справедливість - цим орієнтирам старшина намагається дотримуватися у всіх своїх рішеннях і діях. 

Для заступника четвертого спеціального взводу гвардії старшого сержанта Руслана Радіо головне місце в командирській практиці займають два методи роботи з військовослужбовцями: особистий прикладі переконання.
На його думку ці два методи дозволяють добитися зразкового виконання посадових обов'язків від підлеглих. Тому особистий упор він намагається робити на підвищенні дисципліни і зміцненні правопорядку, адже без стійкого морально-психологічного клімату в підрозділі падає і результативність виконання бойових завдань, що не маловажно саме тут у Косово. 

- Лише згуртований та дружний колектив може добитися успіхів, - вважає гвардії старший сержант Руслан Радіо.
Для командирів спеціальних взводів 15-ї ротації національного контингенту заступники командирів взводів є надійною опорою, справжніми знавцями військової справи та помічниками, а для своїх підлеглих по службі - справедливими командирами, вірними товаришами. 


майор Іван АРЄФ’ЄВ
помічник командира національного
контингенту зі ЗМІ

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua