Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-11-09 11:49 | Нікополь
Нікополь: Їхня місія – піклуватись про людину

На минулому тижні працівники соціальної сфери відзначали своє професійне свято. Урочистості з цього приводу відбулись у міському культурно-дозвіллєвому центрі. 


Сьогодні в Нікополі працює 280 спеціалістів соціальної сфери. Всі вони за напрямками своєї діяльності розподіляються на декілька служб, роботу кожної з яких було відзначено на концерті. Теплі слова лунали в адресу центру соціальних служб, фонду соціального страхування, пенсійного фонду, служби зайнятості, управління праці та соціального захисту населення і територіального центру соціального обслуговування. На плечі їхніх працівників покладена дуже відповідальна і почесна місія - піклуватись про людину. Вони небайдужі до її проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує їхньої допомоги. 

Від імені мера Руслана Токаря присутніх зі святом поздоровив секретар міської ради Михайло Метер, який зазначив, що професія соціального працівника завжди була і залишається однією з найблагородніших у світі. Разом з тим підкреслив, що завдяки їхній плідній співпраці у поточному році в Нікополі вдалося реалізувати міську програму з покращення соціального захисту населення, в якій було враховано всі побажання та пропозиції мешканців. 

Також кращим працівникам було вручено Почесні грамоти та Подяки міського голови за сумлінну працю, професіоналізм та особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення. Серед них були Валентина Масловій, Тетяна Литвиненко, Дмитро Топол, Тетяна Ігріцова, Лариса Покотило, Оксана Безпалько, Олена Бочарова та інші. 

Музичні вітання представникам соціальної сфери протягом вечора дарували викладачі та учні Нікопольської школи мистецтв №1. Тут можна було почути виступи ансамблю скрипалів, насолодитись грою на бандурі, фортепіано та саксофоні. 


Відділ прес-служби міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua