Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-08-15 12:30 | Прилуки
На засіданні виконавчого комітету затверджено Тимчасовий порядок провадження торговельної діяльності за межами торговельних приміщень

Рішенням виконавчого комітету від 2 серпня поточного року затверджено Тимчасовий порядок провадження торговельної діяльності за межами торговельних приміщень на території об'єктів благоустрою міста Прилуки у 2011 році. Дія даного Порядку поширюється на суб'єктів господарювання — юридичних та фізичних осіб незалежно від їх організаційно-правової форми, що провадять торговельну діяльність за межами торговельних приміщень на території об'єктів благоустрою міста, крім торгівлі на ринках.

Рішення щодо надання дозволу приймається виконавчим комітетом міської ради за зверненням суб'єкта господарської діяльності та громадян — не суб'єктів господарської діяльності. Для отримання дозволу на розміщення об'єкта виїзної торгівлі заявник подає заяву та всі необхідні документи державному адміністратору міської ради.

Заявник несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної в заяві та документах, що додаються до неї.

Отримання дозволу не звільняє суб'єкта господарювання від отримання висновків, дозволів, погоджень та інших документів дозвільного характеру, необхідність одержання яких передбачена чинним законодавством України.

При здійсненні виїзної або виносної торгівлі без дозволу виконавчого комітету міської ради особи, на яких поширюється даний Порядок, несуть відповідальність за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Варто зазначити, що вважаються чинними погодження здійснення торговельної діяльності за межами торговельних приміщень на території об'єктів благоустрою міста, визначені рішеннями виконавчого комітету “Про узгодження розміщення та погодження режиму роботи об'єктів господарської діяльності” за період з 21 лютого по 1 червня 2011 року.

Відділ інформаційно-аналітичного
забезпечення міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua