Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-06-20 12:54 | Нікополь
Презентація Благодійного фонду «Дітям Нікополя»

В рамках святкування Дня захисту дітей, в міській раді відбулася презентація Благодійного фонду «Дітям Нікополя», який допомагатиме онкохворим дітям.

«Робимо небагато, але з великою любов’ю» – такий девіз Благодійного Фонду, першочерговими задачами якого є надання допомоги діткам з онкологічними діагнозами та тяжким станом здоров’я.

На презентацію фонду був запрошений міський голова Руслан Токар, представники фонду, керівники підприємств, установ, організацій міста та всі, хто не залишився осторонь і допомагає діткам, їх батькам, боротися зі страшним онкозахворюванням.
У своєму виступі міський голова наголосив, що чужих дітей не буває, тому створення Благодійного фонду стане підтвердженням того, що нікопольці повинні спільно об’єднатися та перемогти це захворювання, адже нема нічого дорожчого, ніж дитяче життя.
У лютому до Міжнародного Дня онкохворої дитини в Нікополі пройшла благодійна акція по збору коштів на лікування онкохворих діток, завдяки громадськості вдалося зібрати 25 тис.грн. Кошти виручені від заходу були передані батькам.

Як зазначила директор фонду Маргарита Горбаненко, щодня на лікування онкохворих дітй витрачається від 400 до декількох тисяч гривень, тож перебуваючи постійно в лікарні, діти і батьки радіють різній допомозі, не лише грошовій, а й транспорту для поїздок в Дніпропетровськ, одяуг, іграшкам, книгам, тощо.

Між керівництвом фонду та присутніми, було підписано Меморандум про подальшу співпрацю. Документ, зокрема відображає готовність всіх бажаючих об'єднати сили на боротьбу з таким страшним захворюванням - як рак. Також передбачається надання всебічної підтримки сім'ям, які опинилися в подібних ситуаціях, у вигляді як матеріальної, так і не матеріальної допомоги, зокрема учасники будуть поширювати потрібну інформацію, надавати донорську підтримку, яка є так необхідною для здоров'я дитини.
В магазинах нашого міста встановлені скриньки для збору коштів онкохвоним діткам, наразі допомоги небайдужих нікопольців потребують Іванко Тимошенко і Юля Бугайова, які мають право стати щасливими.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті Благодійного фонду nikopolkids.org

Нікопольська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua