Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-06-22 18:22 | Хмільник
Хмільник: За мирний ранок дякуємо вам!

Не йметься вірити, що в цей літній, вранішній, благодатний день 70 років тому на світанку стрепенувся світ, хитнувшись розпачем, плачем і жалем людським… 22 червня 1941 року розпочалась Велика Вітчизняна війна…Аби віддати данину пам’яті співвітчизникам, яким не судилось повернутись живими до рідного дому з ворожих доріг війни, подякувати мужнім визволителям за сьогоднішній мирний ранок, у місті Хмільнику на Площі Перемоги зібрались очільники міської влади, ветеранський актив та громадськість.«Мир, який вибороли мужні воїни, - це найдорожче, що дісталося нам нині у спадок. І наш обов’язок – не втратити його» - зазначив у зверненні до учасників пам’ятного заходу міський голова Василь Грушко, закликавши городян бути гідними нетлінної слави героїв-переможців та примножувати її добрими справами в ім’я народу, миру і спокою на рідній землі.Зі споминами, затьмареними гіркотою втрат та огорнутими глибоким сумом за солдатськими побратимами, невблаганна доля яких скувала їх молодече життя на війні, поділився заступник міської організації ветеранів України Марк Альбінович Бурдяківський.
Після емоційного слова ветерана громадськість міста-курорту вшанувала пам'ять про полеглих у війні хвилиною мовчання.

Під супровід тужливої мелодії, відгомін якої доносився щемом до сердець учасників заходу, відбулось покладання квітів до Меморіалу воїнів-хмільничан, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.

Завершилась скорботна зустріч зверненням до краян дорожити безцінним мирним сьогоденням, аби ніколи більше не судилось пізнати воєнного лихоліття.

Сектор з питань внутрішньої політики
Хмільницької міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua