Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-06-22 19:48 | Новоград-Волинський
23 червня - День державної служби

Від щирого серця вітаю всіх держслужбовців Новограда-Волинського району з Днем державної служби!

Сьогодні ми вшановуємо сумлінну, наполегливу працю людей, які своє життя присвятили державній службі. Із здобуттям Україною незалежності поняття державної служби набуло принципово нового значення. Діяльність державних службовців, як посередників між владою і народом, має винятково важливе значення в розбудові державності.

В Україні сьогодні формується ефективна система державного управління, яка має реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.

Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі. Сподіваюся, що слово „чиновник“ поступово набиратиме іншого значення і звучання, що включатиме в себе розуміння людських проблем і спосіб їх вирішення.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального обов’язку!

В.І.Загривий
Міський голова

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua