Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-06-20 13:08 | Прилуцький район
ПДВ в автоматичному режимі відшкодовує все більше підприємств

Податковим кодексом України визначено критерії, за якими платники податку на додану вартість мають право на автоматичне відшкодування податку з бюджету, тобто без втручання людського фактору. 

Якщо на початок року в державі було лише 24 підприємства, які мали право відшкодовувати ПДВ в автоматичному режимі, то вже в квітні автоматичне відшкодування податку отримають 82 підприємства. З бюджету буде відшкодовано 1,2 млрд. грн., що становить 34 % від загальної суми, що підлягає відшкодуванню платникам податку. 

За оперативними даними по деклараціях за квітень відшкодування ПДВ в автоматичному режимі отримають 122 підприємства на загальну суму 2,2 млрд. грн. 

Передбачається, що до кінця року підприємства, які мають право на бюджетне відшкодування ПДВ, оцінять переваги системи автоматичного відшкодування і весь цей процес буде відбуватися в автоматизованому режимі. 

Для цього платники ПДВ повинні напрацювувати критерії. Один із них - середня заробітна плата працівників повинна не менше ніж у два з половиною рази перевищувати мінімальний встановлений законодавством рівень у кожному з останніх чотирьох кварталів. 

Порядок визначення відповідності платника податку критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість, затверджено наказом Державної податкової адміністрації України від 25.01.2011 року № 42. 


Прилуцька ОДПІ

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua