Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-06-20 11:33 | Прилуки
Ініціативна молодь утворює міську громадську організацію “Молодіжна громадська думка”

З метою участі в ґрантових проектах і програмах ініціативна група молодих працівників міської ради вийшла з пропозицією утворити міську громадську організацію “Молодіжна громадська думка”. На сьогодні відбулися установчі збори, на яких обрано голову та Раду молодіжної громадської організації. Очолить громадську організацію Олександр Пронін. 

Учасники установчих зборів затвердили Статут організації, яка є об‘єднанням інтелектуального, наукового, технічного, духовного потенціалу своїх членів для соціального, економічного та культурного розвитку міста, залучення інвестицій. 

Молодіжна громадська думка у своїй діяльності не буде залежною від політичних партій, громадських та релігійних організацій.
Метою молодіжної громадської думки буде проведення наукових досліджень проблем сталого розвитку міста; підготовка пропозиції щодо залучення коштів у місто; співпраця з вітчизняними і іноземними урядовими і неурядовими організаціями, міжнародними організаціями, фізичними особами з питань залучення фінансових ресурсів у місто; об’єднання зусиль та налагодження партнерства органів влади, бізнесу та громадськості довкола проблеми соціально-економічного розвитку територіальної громади міста; обстеження потенційних об’єктів інвестування, створення відповідного банку даних; втілення заходів щодо заохочення творчого потенціалу жителів Прилуччини; забезпечення методологічної підтримки творчим групам щодо створення інтелектуального продукту; проведення соціологічних досліджень; сприяння здійсненню консультаційної, учбової та тренінгової діяльності тощо. 


Відділ інформаційно-аналітичного
забезпечення міської ради”

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua