Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-06-10 17:08 | Прилуки
Заступник міського голови зустрічався з представниками громадських організацій “Співпраця” та “Прилуцька спілка підприємців центрального ринку”

На виконання доручення голови Чернігівської обласної державної адміністрації Володимира Хоменка, з метою залучення суб'єктів господарювання, громадських організацій підприємців до формування державної політики у сфері підприємництва 8 червня відбулася зустріч заступника міського голови Олександра Сивенка з представниками громадських організацій “Співпраця” та “Прилуцька спілка підприємців центрального ринку” Людмилою Івановою і Григорієм Буслом. 

На зустрічі обговорено питання щодо впровадження економічних реформ і формування законодавчої бази в частині оподаткування, які проводяться на загальнодержавному рівні, також ішла мова про участь підприємців міста у громадських акціях. 

Учасники зустрічі відмітили, що спостерігається загальна тенденція у сфері розвитку малого та середнього бізнесу, пов’язана зі зниженням ділової активності суб'єктів господарської діяльності, різким зменшенням прибутків та соціальним напруженням. 

Представники громадських організацій підприємців міста зазначили, що останнім часом у місті простежуються негативні прояви щодо перевищення правоохоронними органами повноважень, що стосуються перевірок суб'єктів господарювання, відсутності на ринку праці робітничих спеціальностей. Учасники зустрічі внесли пропозиції стосовно налагодження ефективної співпраці з метою попередження негативних корупційних проявів шляхом організації публічних заходів із залученням представників органів влади, бізнесу та громадськості. 


Відділ інформаційно-аналітичного
забезпечення міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua