Українські міста в Інтернеті
2011-06-07 15:55 | Коростень
Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат „Поліський килим”

З 3 по 5 червня в Олевську проходив Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат „Поліський килим”. Участь у змаганнях взяло 24 команди з семи областей України.

Наше місто на змаганнях представляла команда вихованців Коростенської філії обласної ДЮСШ з боротьби, яка здобула сім нагород (1 золоту, 5 срібних та 1 бронзову медаль). Переможцем у ваговій категорії 35кг став учень міської гімназії Васьківський Дмитро.

Срібні нагороди здобули: учениця ЗОШ № 7 Іскоростенська Христина (вагова категорія 52кг), учень ЗОШ № 10 Ковальчук Дмитро (вагова категорія 46кг), учень ЗОШ № 5 Андрійчук Андрій (вагова категорія 50кг) та учні міського ліцею Кутишенко Олексій (вагова категорія 54кг) і Костюшко Владислав (вагова категорія 69кг).

А бронзову медаль за ІІІ місце у ваговій категорії 35кг до Коростеня привіз учень ЗОШ № 7 Староста Юрій.