Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-06-02 12:16 | Прилуки
Прилуки: Подарунки для міських бібліотек

Щоб задовольнити запити різних верств населення, міська Центральна бібліотека ім. Любові Забашти прагне стати центром надання інформаційних послуг для організацій, шкіл, позашкільних закладів, усієї громади. За допомогою різноманітних заходів, бібліографічних оглядів, екскурсій книгозбірня заявляє городянам про себе, про ті можливості, які вона має, про свій фонд та спектр бібліотечно-інформаційних послуг, формуючи позитивний інформаційний імідж. 

Сьогодні бібліотека навряд чи здатна самостійно вижити без державної допомоги. Представники місцевих органів влади, зокрема міський голова Юрій Беркут, депутати і представники виконкому Прилуцької міської ради, є частими гостями книгозбірні. Вони знайомі з нашими проблемами й усіляко намагаються нас підтримати. 

Нещодавно було виділено кошти в сумі 50 тисяч гривень на придбання комп’ютерної техніки для бібліотек міста. І тепер, завдячуючи підтримці міської влади, читачі матимуть можливість користуватися трьома новими комп’ютерами з програмним забезпеченням, принтерами, сканером, копіювальною технікою, а працівники книгозбірень за допомогою сучасної музичної апаратури проводитимуть свої заходи на більш високому рівні. 

На жаль, не кожен зараз спроможний придбати комп’ютер та підключити Інтернет. А в бібліотеках за невеликі кошти прилучани знайдуть потрібну інформацію для самоосвіти, всебічного розвитку, розширять горизонти своїх знань, скористаються скайп-спілкуванням. Кошти, отримані від надання послуг, знадобляться нам для закупки нової цікавої і популярної літератури, оплати послуг Інтернет-зв’язку, ламінування, ксерокопіювання. До речі, зробити ксерокопію можна буде і в бібліотеці №4 (військове містечко), а бібліотеки №2 (вул. Садова, 114), №3 (вул. Київська, 114/1) мають у своєму користуванні комп’ютери й принтери. 

Працівники та користувачі міської Центральної бібліотеки від щирого серця дякують міському голові Юрію Беркуту, депутатському корпусу, міській владі за небайдужість до проблем книгозбірні, за піклування і підтримку, за надану закладам культури міста можливість іти в ногу з часом. Адже подарувати новітню техніку - значить інвестувати в майбутнє Прилук, допомогти городянам (насамперед дітям) краще адаптуватися у складному житті, володіти необхідною інформацією. 

Запрошуємо молодь, студентів, школярів і всіх прилучан завітати до нас та скористатися новими послугами бібліотеки! 


Людмила Трошина 

За матеріалами газети "Град Прилуки" № 22 від 1.06.2011р.

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua