Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-02-15 13:59 | Ромни
Змагання із загальної фізичної підготовки серед спортсменів із обмеженими можливостями

12 лютого в спортивній залі Роменського ВПУ відбулися змагання з загальної фізичної підготовки серед спортсменів з обмеженими можливостями.

Високі результати у своїх категоріях показали Ігор Сіницький, Юрій Баранік, Володимир Лимар, Оксана Бутенко та Юлія Скиба, які були нагороджені грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту виконкому Роменської міської ради. Готував спортсменів до змагань тренер С.І. Гобов. 

На даний час спортсмени готуються до Всеукраїнських змагань з легкої атлетики в м. Артемівськ.

Відділ з питань фізичної культури і спорту виконкому Роменської міської ради та регіональне відділення «Інваспорт» дякують за надану спортивну базу директору ВПУ Коваленку С.П. 

Ірина ГОНЧАРОВА, 

головний спеціаліст відділу з питань ФК і спорту виконкому Роменської міської ради© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua