Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-02-15 13:45 | Коростень
У Коростені вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Коростені біля пам’ятного знаку загиблим воїнам-афганцям відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 22-ї річниці виведення військ із Афганістану. 

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги синів і дочок України. Адже це велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому світі. 

На сьогодні в Коростені загін учасників афганської війни, інших локальних конфліктів нараховує понад 294 воїнів-інтернаціоналістів. У ході мітингу з вітальним словом виступив міський голова Володимир Москаленко, який висловив щиру вдячність учасникам бойових дій за виявлені під час виконання військового обов’язку мужність і самовідданість та побажав, щоб біль війни назавжди залишився в минулому, щоб наше мирне життя до країв було наповнене щастям, добробутом та успіхом.
Закінчився мітинг покладанням квітів до обеліску.

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua