Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-12-23 18:15 | Новоград-Волинський
Випробовування зимовою негодою для місцевих комунальників

З початком зимового періоду уже вдруге жорсткі випробування зимовою погодою не змогли пройти комунальні служби міста. Їх дії – яскраво продемонстрували нездібність, неспроможність відповідальних за прибирання снігу. Міський голова дав досить коротку і жорстку характеристику стану справ: біда та й годі! 

В місті практично не існує дорожньої служби, за останні роки – вона знищена, а лише 2 агрегата – не спроможні забезпечити належну боротьбу із снігопадом. До того ж безвідповідально, інертно ставляться до своїх обов’язків щодо прибирання своїх та закріплених територій керівники місцевих підприємств, установ, приватні підприємці, ОСББ. Попри старання заступників голови на минулих вихідних активізувати роботу міських служб, останні продемонстрували лише повільність, імітацію бурхливої діяльності, а практично – топтання без результату! 

Зрозуміло, що без загальної мобілізації усіх – і служб, і підприємств, і мешканців до наведення ладу у місті, на вулицях, у своїх дворах – порядку бути не може! Безсумніву, що придбання вкрай потрібної техніки - міні, середньої і великої наразі не реальне! Бо для цього відсутні будь-які кошти. 

А тому, наше благополуччя у наших - же руках. Влада вимушена йти на непопулярні дії - притягувати до адміністративної відповідальності всіх тих, хто не виконує своїх обов’язків. На останньому засіданні адмінкомісії 6-х мешканців міста та 2-х підприємців притягнуто до адмінвідповідальності за порушення Правил благоустрою території міста, торгівлі на ринках та утримання собак. 


Світлана Чачина
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua