Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-12-15 18:35 | Ковель
Про порядок знесення та кронування дерев

В сектор екології, благоустрою та охорони навколишнього середовища відділу комунального господарства за 2010 рік надійшло понад 100 заяв від фізичних та юридичних осіб про надання дозволу на знесення та кронування зелених насаджень.
 
Зокрема, на аварійні, сухостійні, розташовані в охоронній зоні ліній електропередач, дерева, що затіняють житлові приміщення. Видалення зелених насаджень здійснюється на підставі акта обстеження зелених насаджень. 

Звертаємо увагу мешканців на те, що обсяги робіт досить значні, тому знесення аварійних, сухостійних дерев першочергово проводяться в місцях масового скупчення дітей, тобто на територіях шкіл та дитячих садків. Ліквідацію дерев проводить КП «Добробут». 

Відповідно до «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045 п. 10 «Видалення зелених насаджень на земельній ділянці, яка перебуває у приватній власності, та на присадибній ділянці здійснюється за рішенням власника (користувача) земельної ділянки без сплати їх відновної вартості». 

Також повідомляємо ковельчанам, що незалежно від часу поданої заяви кронування дерев та підрізка гілок проводиться тільки в осінньо-зимовий період. 


Ковельський МВК

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua