Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-12-15 18:31 | Ковель
Залучення студентської молоді до громадського життя міста

 Про активізацію співпраці середніх спеціальних навчальних закладів з міською владою йшлося на нараді із заступниками директорів з виховної роботи, яку провів заступник міського голови Ігор Прокопів. Начальник відділу сім'ї та молоді Ніна Шум, начальник відділу культури і туризму Валентина Шафета звернулись з проханням щодо участі студентів в загальноміських заходах. У медичному коледжі, промислово-економічному коледжі ЛТДУ, ПТУ-5 та Ковельському професійному ліцеї найближчим часом заплановані концерти. 


Це дасть змогу ближче познайомити учнів з культурним життям міста та зацікавити молодих людей у подальшій співпраці, участі в діючих мистецьких колективах. У культурно-просвітницькому центрі, історичному музеї постійно проходять різноманітні виставки, презентації, зустрічі. Саме заступники з виховної роботи і мають інформувати учнів про подібні заходи, популяризувати їх та залучати до безпосередньої участі. 

Начальник відділу фізкультури і спорту Віталій Волосюк подякував всім за хорошу підготовку команд до загальноміських змагань, за розуміння та співпрацю. Але прикро, що студентська молодь не відвідує спортивні секції, гуртки, що діють в місті. У кожному навчальному закладі буде розміщений стенд з інформацією про гуртки, секції, відбуватимуться зустрічі з тренерами, молоді люди будуть запрошуватись на змагання, які проходять в місті. Такі кроки, на думку начальника відділу, допоможуть залучити більше юнаків та дівчат до занять спортом. 


Начальник служби у справах дітей Жанна Вельма закликала проводити роз’яснювальну та профілактичну роботу з метою недопущення правопорушень серед студентської молоді. До Нового року служба планує підготувати подарунки дітям-сиротам, дітям, які опинились в складних життєвих обставинах. 

«У медичному коледжі, промислово-економічному коледжі ЛТДУ, ПТУ-5 та Ковельському професійному ліцеї навчається близько двох тисяч учнів. Хотілося б, щоб вони активніше долучались до громадського життя міста. Ми повинні дбати, щоб діти протягом навчання не лише здобули професію, але й стали багатшими духовно та змогли реалізувати свої творчі та спортивні здібності», – підсумував на завершення розмови заступник міського голови Ігор Прокопів. 


Ковельський МВК

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua