Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-12-14 16:24 | Ковель
Міський голова зустрівся з громадою

Міський голова Олег Кіндер зустрівся з ковельчанами в НД «Просвіта», де громадський активіст Яків Лавренко організував традиційне віче. 

На початку зустрічі міський голова ознайомив присутніх зі складом депутатського корпусу, зазначивши, що працювати йому досить комфортно, адже влада сформована від однієї політичної сили (більшість в раді має ВО «Батьківщина»), є розуміння, підтримка і співпраця. 

Керівники структурних підрозділів працюють над формуванням стратегічного бачення міста на 4 роки. Олег Кіндер подякував ковельчанам за довіру, висловлену на виборах, і запевнив, що разом з депутатами та колективом виконавчого комітету працюватиме задля розвитку міста та добробуту його мешканців. 

Перше запитання від організатора віче Якова Лавренка до міського голови стосувалося пріоритетних напрямків розвитку Ковеля та основних завдань, які ставить перед собою влада. Відповідаючи на питання, очільник міста зазначив, що немає головного та другорядного. Робота буде спрямована на вирішення усіх нагальних проблем міста, але найважливішим було і залишається будівництво поліклініки. 

Присутніх цікавили питання щодо роботи комунальних підприємств, міської лазні, майбутнього функціонування культурно – просвітницького центру, ремонту водовідведень, можливості встановлення індивідуального опалення, приватизації присадибних земельних ділянок. Олег Кіндер дав вичерпні відповіді на запитання присутніх та звернув їх увагу на те, що влада є відкритою для громадян. Свої звернення та пропозиції вони можуть направити до відповідних структурних підрозділів міської ради, до нього особисто та до заступників. 


Ковельський МВК

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua