Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-12-10 09:54 | Миргород
Досягнення миргородських юннатів

25 листопада 2010 року у малій актовій залі Полтавського державного педагогічного університету проходив обласний збір юних екологів та дослідників сільського і лісового господарства, учасників Всеукраїнських конкурсів "Мій рідний край, моя земля", "До чистих джерел", "Ліси для нащадків", "Джміль та Бджілка", "Парки - легені міст і сіл", "Галерея кімнатних рослин", "Юний дослідник"; акцій "Біощит", "Зелений паросток майбутнього", "Збережи ялинку", трудових акцій "Турбота молоді тобі, Україно!". На зльоті підбивався пісумок роботи екологів за рік. 


Миргородський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді був відзначений як один із кращих в області і нагороджений 34 дипломами, грамотами і подяками. Наші юннати вибороли 12 призових місць - 4 - перших, 4 - других, 4 третіх. Роботу миргородських екологів було відзначено грамотами та подяками Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Полтавській області (на знімку). 

Миргородські екологи, переможці акції "Зелений паросток майбутнього", показали на зльоті яскраву цікаву програму. Адміністрація ЦЕНТУМу і юні екологи щиро вдячні начальникові відділу освіти С.Г.Мовчану і міському голові С.П.Соломасі за організацію поїздки на обласний зліт. 


Світлана Гараган, 
екологічний прес-центр ЦЕНТУМу, НВК "Гелікон", 8 клас

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua