Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-12-10 16:29 | Новоград-Волинський
Вони прославляють Новоград-Волинський

Новоград-Волинський хлібозавод є одним із найбільших підприємств з виробництва хліба і хлібобулочної продукції у регіоні. Вироби нашого хлібозаводу давно завоювали не лише ринок Житомирщини, а й України. 

В асортименті ВАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“ великий вибір різноманітних сортів хліба, булочних, здобних, кондитерських виробів. Наші короваї смакували й далеко за межами України. Для новоград-волинців є честю зустрічати дорогих гостей із найсмачнішим короваєм, а „Ріг достатку“ є предметом гордості та об’єктом захоплення на різноманітних виставках, конкурсах. Працівники заводу постійно працюють над розширенням асортименту та можуть догодити найвибагливішому гурману. Уже понад 20 років незмінним керівником товариства є Сергій Федорович Портянко. Завдяки його ентузіазму, мудрості, професіоналізму наш хлібозавод не полишає лідируючі позиції. 

Підприємство постійно займає призові місця на конкурсах. Нещодавно знову приємною звісткою стала чергове визнання ВАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“. За офіційними даними Державного комітету статистики України та відповідно до Європейського стандарту рейтингування проведено ранжування економічних показників і динаміки серед 350 000 суб’єктів господарювання України. З кожної галузі підприємства-лідери потрапили до „Ліги кращих“ 2010 року. За результатами дослідження ВАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“ здобув перемогу над конкурентами та посів 3 місце у рейтингу, згідно з профілюючими КВЕД „15.81.0“ -„Виробництво хліба та хлібобулочних виробів“. 

Керівництво оргкомітету Рейтингу відзначає, що ці досягнення є ознакою високого професіоналізму як керівника так і всього колективу підприємства. 23 грудня відбудеться урочисте нагородження Новоград-Волинського підприємства. Директору ВАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“ С.Ф.Портянку буде вручено заслужену відзнаку – орден „Почесний Хрест“ та сертифікат „Керівник року 2010“, а підприємству – статус-нагороду „Підприємство року 2010“. 

Окрім того, за результатами Національного рейтингу якості товарів та послуг, продукцію нашого хлібозаводу визнано кращою, в порівнянні з аналогічними виробниками згідно ППП 15.81.11 „Вироби хлібобулочні“. Із усіх учасників рейтингу підприємство зайняло 14 місце, увійшовши до ТОП – 50 переможців та отримавши статус „Товаровиробник року 2010“. Відтепер компанія має можливість маркувати продукцію відзнакою „Зірка якості“ впродовж року. Керівник підприємства отримує найвищу відзнаку Рейтингу – „Орден Української Землі“. Тетяна Ковалетова
головний спеціаліст відділу
інформації та зв’язків з громадськістю міської ради© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua