Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-12-09 12:52 | Коростень
Коростень: Голосуймо за деруни!

Враховуючи, що фестивалів та свят, присвячених кулінарним традиціям чи “культовим” національним продуктам, в Україні з кожним роком стає все більше, було вирішено сформувати рейтинг таких свят. Адже всім потенційним туристам важливо знати, де все це відбувається, і де буде найсмачніше і найвеселіше. Тобто, з'являється магічне слово - рейтинг. 

Отже, агентство УНІАН (http://www.unian.net) та Інтернет-проект “Тут і там” (http://tutitam.com.ua) формують рейтинг кулінарних (гастрономічних) фестивалів та свят в Україні за 2010 рік. Рейтинг кулінарних фестивалів і свят, які пройшли в цьому році, вирішено було назвати "Їли-пили-2010".
Щоб об'єктивно оцінити достоїнства фестивалю, важливо врахувати думку максимальної кількості людей з тих, хто побував на ньому. Переможець визначатиметься шляхом Інтернет – голосування.
Тож запрошуємо вас взяти участь у цьому голосуванні! Зробити це можна за такою адресою: http://tutitam.com.ua/news/detail.php?id=1195
Крім того, дуже важливо додати свою думку про фестиваль - ви можете зробити це, зайшовши в «Додати коментар». При цьому, звичайно ж, ваша думка буде врахована експертами при визначенні лідерів рейтингу «Їли-пили-2010».
Шановні коростенці! 

Доля фестивалю у ваших руках! 

Голосуйте, підтримуйте, адже важливо не тільки провести фестиваль, а й залучити до нього якнайбільшу кількість туристів! Голосування триває до 15 грудня 2010 року. 


Коростенський МВК

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua