Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-12-08 18:49 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинський: Запровадження енергоефективних технологій істотно скоротить бюджетні витрати на енергоносії

В умовах нестабільної економічної ситуації та пов’язаної з цим обмеженості бюджетних ресурсів питання енергозбереження та підвищення енергоефективності будівель особливої актуальності набуло для установ бюджетної сфери, оскільки запровадження енергоефективних технологій дасть можливість істотно скоротити бюджетні витрати на енергоносії, і, таким чином, значно покращити фінансовий стан зазначених установ. 


Сучасна практика багатьох країн довела, що лише комплексне застосування системного підходу до енергозбереження поряд з впровадженням енергозберігаючих заходів може забезпечити найкращий результат у підвищенні енергоефективності будівель. 


В рамках налагодженої співпраці міста з Проектом GTZ «Енергоефективність у будівлях» розпочато роботу з створення муніципальної системи енергетичного менеджменту в установах бюджетної сфери. В період з 6 по 10 грудня заступник директора компанії «Фіату» опрацьовує вихідну інформацію з керівниками підвідомчих установ і відповідальних осіб за енергетичне господарство для проведення стратегічної діагностики енергетичного споживання загальноосвітніх шкіл, садочків, закладів охорони здоров’я та культури, приміщення будинку рад. 

Наступним завданням у реалізації проекту стане технічне обстеження комунальних будівель з метою складання чіткого плану енергоефективності по кожній установі. 


Ірина Гудзь
Начальник відділу підтримки муніципальних
ініціатив та інвестицій міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua