Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-12-08 18:21 | Ковель
Виставка живопису в Галереї мистецтв

В Галереї мистецтв культурно-просвітницького центру відкрито виставку живопису луцького художника Віктора Дембицького. Мистецьку освіту він здобував у школі мистецтв м. Луцька, а також в інституті мистецтв Волинського державного університету. Окрім цього, Віктор фотограф, філософ, аналітик, організатор заходів ВОМС «Нові імена», голова Асоціації Ідейних Творців України «Світомузи». 


У нього є приватна галерея-майстерня, в якій він працює, а також експонує власні твори і роботи інших художників, зокрема й закордонних. Художник і сам буває за кордоном, де працює над роботами і там же експонує їх на виставках. 


Тематика творчості Віктора Дембицького різнобарвна, він часто звертається до незвіданих тем буття, намагається висловити в своїх творах суть істини…. Особливий підхід до творчості автор має і в оформлені. Частина робіт не на підрамниках, як зазвичай, а оформлена, як сувій. Виставка експонуватиметься на ІІ-му поверсі культурно-просвітницького центру до кінця грудня. 


Ковельський МВК

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua