Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-12-08 18:18 | Ковель
Ковель готується до Новорічно-різдвяних свят

Відбулось засідання організаційного комітету з відзначення в місті Новорічно-різдвяних свят. У Ковелі буде встановлено новорічну ялинку в центрі міста, де традиційно відбудеться акція «Прикрасимо ялинку разом», під час якої школярі матимуть можливість прикрасити ялинку власноруч виготовленими іграшками.
 
Мистецькі колективи, а також Дід Мороз із Снігуронькою привітають ковельчан святковою програмою, над сценарієм якої працює відділ культури та туризму міськвиконкому. В період Новорічно-різдвяних свят відбудеться ряд спортивно-масових, фізкультурно-оздоровчих та культурно-мистецьких заходів. Для дітей-сиріт та дітей з неблагополучних сімей буде організовано святкові ранки та вручено новорічні подарунки. 

Місто прикрашатиме світлова ілюмінація, а заклади торгівлі та ресторанного господарства подбають про новорічне оформлення вітрин. Детальніше з програмою свята ковельчани зможуть ознайомитись за тиждень. 


Ковельський МВК

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua