Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-10-14 13:37 | Городня
Естонські друзі у Городні

Нещодавно у Городні побувала делегація з повіту Йихви Республіки Естонія. Вона поверталась з Харкова, де брала участь у святкуванні 87-ої річниці утворення Харківського району. У складі делегації – мер м. Йихви Тауно Вихмар і його заступник Велло Юхков, голови волосних зборів: з селища Іллукіна –Пауль Кескіліа, з м.Тойла - Тііт Салван та підприємець, директор фірми директор фірми «Zrooster» Айво Рауд. 

Як відомо , позаторік з керівництвом м. Йихви у Городні було підписано договір про дружбу і співробітництво у налагодженні економічних і культурно мистецьких зв’язків. Торік делегація з Городні побувала у Естонії в повіті Йихви. Тож цього річний візит естонських друзів цілком закономірний. 

Відбулась зустріч у міській раді, де міський голова А.І. Богдан проінформував гостей про розвиток Городні, зміни в соціально-культурному житті. Гості оглянули центр міста, побували в історико-краєзнавчому музеї , біля Монументу дружби на кордоні трьох держав . 

У райдержадміністрації відбулась зацікавлена розмова з питань розвитку підприємництва. Голова райдержадміністрації А.М. Лавський розповів про хід подолання кризових явищ, розвиток бізнесу, податкову політику, стан з утримання закладів освіти, охорони здоров`я. Гості виявили інтерес також до багатьох інших питань, розповіли про подолання кризових явищ в економіці Естонії. Було підкреслено, що налагодження співробітництва у бізнесі, інвестування сприятиме загальному піднесенню економіки. 


Городнянська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua