Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-10-11 16:53 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинський: Любов до дітей і квітів

Новограде ти мій, моє місто квітуче!
В низині Случь свої води несе.
Життя в твоїм серці вирує кипуче,
Тебе ми кохаєм усі понад все.


Щорічно на Житомирщині проходить обласний конкурс « Моє квітуче Полісся», започаткований обласною радою жінок. Дана акція проводиться з метою заохочення та поширення кращого досвіду серед мешканців міста щодо впорядкування та заквітчання його територій, залучення до конкурсу молоді, виховання почуття господаря власного дому, двору, міста та відповідальності за порядок в ньому. За короткий термін акція довела, що є актуальною та потрібною.

Починаючи з 2008 року , серед номінацій обласного конкурсу введена номінація для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.Новоград –Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено конкурс серед прийомних сімей «Моє квітуче Полісся». Переможцями визнано прийомну сім’ю Кузубяк, садиба яких розташована поблизу мальовничого берега річки Случ, біля пішохідного мосту. Дбайливі господарі, закохані у квіти, створили справжній рай на своєму подвір’ї. Звичайне захоплення — любов до квітів, — а скільки із ним пов’язано яскравих ідей та емоцій…Прийомний батько Валентин Флорович створив чудовий слайд-фільм « Мої улюблені квіти», який демонструвався під час проведення конкурсу в МЦСССДМ.

Ще з дитинства слід навчати дбайливо ставитися до природи, любити все живе. Посадити деревце, квітку, розчистити джерельце – ось завдання кожної людини. Адже це не лише прикрасить місто, але й створить прекрасний настрій, принесе величезне моральне задоволення, викличе почуття поваги до себе та інших. Тож пригадаймо, як сказав Максим Рильський, мріючи про те, “щоб росли ми, щоб цвіли ми, щоб садами ще й рясними цвів навколо вільний світ”.

В прийомній сім'ї Кузубяк виховується 4 дітей , 3 з них прийомні.

В переддень Дня усиновлення в чудову родину завітали з вітаннями і подарунками міський голова М.П.Боровець, заступник міського голови В.С.Титяневич, директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Н.П.Борис, начальник служби в справах дітей міської ради Л.А.Місюра, головний спеціаліст міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, яка здійснює соціальний супровід прийомних сімей О.М.Котова.Родині подякували за участь і перемогу в конкурсі, передали вітальну листівку з нагоди відзначення Дня усиновлення від голови облдержадміністрації Житомирської області Рижука С.М., подарували набір подарунків, який стане прекрасною нагодою для організації сімейного відпочинку, а великий кошик солодощів об’єднав родину за чаюванням.

Олена Котова
Головний спеціаліст МЦСССДМ

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua