Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-09-10 17:46 | Новоград-Волинський
Шановні спортсмени, тренери та вся фізкультурно-спортивна громадськість міста Новограда-Волинського! Сердечно вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!

Спорт на все життя надає невичерпний заряд віри у власні сили! Я радий поздоровити вас з цим чудовим святом, яке пропагує силу, здоров’я та здоровий спосіб життя. Школа спорту культивує в людині найкращі її природні прояви – вміння чітко формулювати ціль та послідовно, незважаючи на труднощі, її досягати, шляхетність, вміння ефективно працювати в команді, підкорюючи власний інтерес загальній меті. 

Наше місто завжди славилась своїми спортивними талантами і ми пишаємося досягненнями новоград-волинців. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створити для цього відповідні умови. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів міста - це одне із пріоритетних завдань міської ради.
Бажаю усім фахівцям галузі, тренерам, спортсменам і їхнім родинам міцного здоров’я, добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги для нових рекордів у спортивному та особистому житті.


Міський голова
М.П.Боровець

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua