Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-09-08 17:27 | Бориспіль
У Борисполі з вогнепальної зброї поранено депутата Київської облради

Сьогодні невідома особа у місті Бориспіль поранила з вогнепальної зброї депутата Київської обласної ради Володимира Мельника (1952 року народження).

Як повідомили в Центрі громадських зв'язків Головного управління МВС України в Київській області, інцидент стався близько 7.00, коли чоловік здійснював ранкову пробіжку на центральній вулиці Борисполя - Київський шлях - в напрямку від свого помешкання до центрального стадіону, передає УНІАН.

Як зазначили в ЦГЗ, в якийсь момент позаду нього пролунали два постріли. Як з'ясувалося потім, з мисливської зброї, внаслідок чого депутат отримав дробові поранення обох ніг. Його було госпіталізовано.

В обласній міліції повідомили, що Мельник у Київський облраді є позафракційним депутатом, втім, раніше потрапив до неї за списками БЮТ. Наразі Мельник не висуває версій, які могли б стати причиною інциденту, зазначаючи, що не має ворогів. Порушено кримінальну справу за ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.


Радіо Ера

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua