Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-06-18 15:33 | Свалява
Проведено чергове засідання Свалявського виконкому міської ради

У четвер, 17 червня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради.
Головним питанням порядку денного виконкому було питання «Про роботу комунального підприємства «Сваляватеплокомуненерго», з якого інформував присутніх членів виконкому директор Василь Сабов. 

Зокрема було наголошено на тому, що підприємство відновило свою роботу у 2007 році, після того, як всі об’єкти комунальної власності міста перейшли на автономне опалення, у зв’язку із припиненням роботи котелень централізованого теплопостачання. На даний час підприємством отримано ліцензію на здійснення робіт з прочищення димарів та вентиляційних каналів будівель, що дасть змогу додатково працевлаштувати двох працівників. 

Нагальним є вирішення питання забезпечення підприємства окремим приміщенням для належної організації його подальшої роботи.
Після обговорення інформації доповідача, виконавчим комітетом було прийнято відповідне рішення з цього питання. 

Міськвиконкомом також було прийнято рішення щодо затвердження з 01 липня 2010 року нових тарифів на послуги ВУКГ з вивезення та утилізації твердих побутових відходів, яке опубліковане на офіційному сайті міської ради у Розділі «Виконавчий комітет». 

Також виконкомом прийнято рішення щодо оформлення права власності та видачі свідоцтв про право власності на нерухоме майно, приватизації квартири, надання згоди на розроблення містобудівного обгрунтування та містобудівних умов на будівництво та реконструкції об’єктів, затвердження містобудівних умов і обмежень, погодження прийняття в експлуатацію самочинно побудованих житлових будинків. 

Виконавчий комітет також затвердив орієнтовний план своїх засідань на ІІ півріччя 2010 року.
На цьому засідання виконавчого комітету завершило свою роботу. Секретар міської ради Едуард Супп

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua