Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-05-11 15:39 | Прилуки
Прилуки: Затверджено вартість харчування в дитячих закладах відпочинку

Виконавчий комітет розглянув питання про вартість харчування в дитячих закладах відпочинку міста та відповідним рішенням затвердив вартість денного раціону на одну дитину при триразовому харчуванні в розмірі 18 грн. у таборах з денним перебуванням на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
Вартість денного раціону на одну дитину при одноразовому харчуванні в таборах праці та відпочинку становитиме 9 грн.

Установлено батьківську плату за відпочинок дітей у дитячих закладах відпочинку на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у розмірі 15 % вартості путівки.
Виконком звільнив від оплати вартості путівки для дітей пільгових категорій, а саме:
дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей-інвалідів;
дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи; дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей; талановитих та обдарованих дітей (переможців міжнародних, всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад усіх рівнів, відмінників навчання); лідерів дитячих громадських організацій; дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; бездоглядних та безпритульних дітей; дітей працівників агропромислового комплексу. 


Прилуцький МВК

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua