Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-05-11 15:02 | Миргород
Міжнародні зв’язки Делегація Міжнародного Трейд-Клубу в Миргороді

У Полтавській області перебувала з візитом делегація Міжнародного Трейд-Клубу в Україні.
Основною метою діяльності Трейд-Клубу є ознайомлення іноземних дипломатів з економічним потенціалом регіонів, окремих промислових підприємств, надання сприяння українським центральним та місцевим органам державного управління у залученні іноземних інвестицій, встановлення ділових контактів між українськими та іноземними підприємцями. Членами Клубу є співробітники економічних відділів Посольств, акредитованих в Україні, та представники міжнародних організацій. 

23 квітня, у другій половині дня, члени делегації відвідали місто Миргород. У читальному залі Палацу культури курорту «Миргород» вони зустрілися з керівництвом міста – першим заступником міського голови С.В.Павленком та заступником міського голови, начальником управління економіки С.В.Ширшовою. 

С.В.Павленко ознайомив присутніх із нашим містом, його славним історичним минулим та сьогоденням; із відомими людьми, чиї імена пов’язані з Миргородом; розповів про пріоритетні напрямки інвестиційної політики; стратегію розвитку міста; про практичну роботу по наданню Миргороду статусу міста-курорту. 


С.В.Ширшова коротко і чітко дала викладку по всіх питаннях, які цікавили присутніх.
Н.О.Бутенко, заступник генерального директора ЗАТ ЛОЗ «Миргородкурорт» із медичної частини, розповіла про миргородський курорт, наголосивши на тім, що Миргород і курорт – це два нероздільні поняття. 

«У минулому році представники 21 країни відпочивали в нашій оздоровниці. Санаторний комплекс Миргорода – це прекрасна репутація одного із найкращих курортів України», - сказала вона.
Делегацію Міжнародного Трейд-клубу в Україні представляли 60 осіб від 25 країн. Іноземні дипломати були всебічно ознайомлені із потенціалом міста-курорту, висловили своє задоволення з приводу поїздки, побажали місту і санаторіям розвитку та розквіту. 

А один із членів делегації, не назвавши свого імені, виголосив таку власну думку: «Миргород – прекрасне квітуче місто, і це завдяки тому, що ваш мер - справжній господар, а навколо нього – чітко спозиціоновані люди, патріоти свого міста».
Потім члени делегації здійснили екскурсію по курорту, схвально відгукнувшись про нього та високо оцінивши і курорт, і місто. 

Фото 1 Перший заступник міського голови С.В.Павленко знайомить присутніх із Миргородом.
Фото 2 (Справа наліво): С.В.Ширшова, заступник Миргородського міського голови, начальник управління економіки, та Н.О.Бутенко, заступник генерального директора ЗАТ ЛОЗ «Миргородкурорт» із медичної частини – активні учасники зустрічі. 

Фото 3 Члени Трейд-Клубу (делегація зі співробітників економічних відділів Посольств, акредитованих в Україні, та представників міжнародних організацій) під час зустрічі з керівництвом міста. 

Валентина Денисенко

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua