Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-05-11 15:00 | Миргород
Миргород: Ближче до життя

28 квітня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.
Про дотримання власниками підприємств торгівлі та ресторанного господарства вимог Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» у частині створення належних умов обігу харчових продуктів доповідав головний державний санітарний лікар Миргородського району М.В.Олефір. 

Зокрема, він дав аналіз захворюваності на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння протягом останніх 5 років. Микола Васильович показав динаміку захворювань харчовими отруєннями за 1997-2009р.р. по Миргородському району та по Полтавській області. До сказаного додав: «Аналіз динаміки показника забрудненості харчових продуктів (відсоток нестандартних проб на бакпоказниках від дослідження в лабораторії райСЕС), відібраних на потужностях по виготовленню харчових продуктів та в обізі, свідчить про стабілізацію ситуації. 

Рівень цього показника значно нижчий від середньообласного».
Головний державний санітарний лікар також проаналізував динаміку показників проб харчових продуктів на підприємствах-виробниках харчових продуктів та в торговельній мережі Миргородського району; динаміку показників проб молочних продуктів у Миргородському районі за цей же період; динаміку показників кулінарних і ковбасних виробів та ін. 

«Питання якості та безпечності харчових продуктів, які реалізуються в торговельній мережі міста, завжди турбувало як держсанепідслужбу, так і владу міста, про що свідчить розгляд його на засіданнях міськвиконкому протягом останніх 5 років», - зауважив М.В.Олефір. 

Про роботу банківських установ у м.Миргороді доповідала заступник міського голови С.В.Ширшова. Зокрема, вона сказала, що банківську діяльність у місті здійснюють 13 відділень банків. Усі відділення діють згідно Закону України «Про банки і банківську діяльність». 

Світлана Василівна детально розповіла про основні напрямки діяльності цих банків, а також про те, що відносини органів місцевого самоврядування і банківських установ будуються на договірній та податковій основі.
Відділення банків міста в 2009 році до міського бюджету сплатили податків у сумі 759,6 тис.грн., із них: 

- по податку з доходів найманих працівників - 637,0 тис. грн.;
- по податку з реклами - 0,05 тис. грн.;
- по орендній платі за землю з юридичних осіб - 117,8 тис. грн.;
- по комунальному податку - 3,6 тис. грн.;
- по збору за забруднення навколишнього природного середовища - 0,4 тис. грн.;
- по земельному податку з юридичних осіб - 0,8 тис. грн. 

Найбільше коштів надійшло від Миргородського відділення Полтавського головного регіонального управління публічного акціонерного товариства комерційного банку «Приватбанк», Миргородського відділення ВАТ Полтавської обласної дирекції «Райффайзен банк «Аваль» та Філії Миргородського відділення №3088 ВАТ «Державний Ощадний банк України».
Потім із обох питань, що розглядалися, були прийняті відповідні рішення. 


Валентина Денисенко

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua