Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-03-23 12:07 | Житомир
Рижуку, як і Азарову, досталося поламане авто
Новообраному губернатору Житомирщини від свого попередника у спадок залишився поламаний автомобіль. Про це він розповів журналістам після свого представлення керівникам області.

“Мені сказали, що в гаражі стоїть несправна губернаторська машина”, - зіронізував Сергій Рижук. Проте як стало відомо Gazeta.ua з власних джерел, авто було справним.

Щодо пересування на роботі, то Рижук зауважив, що приїхав сюди на старенькому "Міцубісі Паджеро", пише Олена Галагуза, Gazeta.ua .

“На жаль, не похвалюся, що моя машина 1998 року. На наших дорогах на іншій і не поїдеш”, - сказав він.

Одразу ж наголосив, що не буде приховувати на якому авто їздитиме. Поряд з першим віце-прем'єром Борисом Колесніковим, який його представляв, Рижук почав говорити російською.

На запитання, де він мешкатиме у Житомирі, відповів: “У селі Кам'янка Житомирського району, де дім моїх дітей”.

Завершивши підхід до преси, який тривав приблизно 10 хвилин, Рижук попрямував до кабінету.
Колесніков вийшов до свого "Крайслера" і сів за кермо.

Попередній губернатор Юрій Забела їздив на роботу з райцентру Макарів Київської області. Губернатор Юрій Павленко добирався з Києва.

Нещодавно прем'єр-міністр України Микола Азаров теж жалівся на несправне авто своєї попередниці. Він вказував на це як на один з прикладів кризового стану економіки країни.

"Основний службовий автомобіль прем’єр-міністра несправний. Який порядок може бути в країні, якщо автомобіль прем’єр-міністра несправний?", - обурився Азаров.

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua