Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-03-16 12:14 | Вінниця
Двох злочинців вінничан вислали з Італії в Україну
До України з Італії екстрадовано жителів Вінницької області, підозрюваних у скоєнні злочинів.Про це кореспонденту УНІАН повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ГУМВС України у Вінницькій області.

За повідомленням, 26-річний житель Немирівського району в 2002 році був засуджений до 5 років позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку на три роки за викрадення автомобіля з будівництва, де працював робітників.


 

Через чотири роки у Вінниці він скоїв дорожньо-транспортну пригоду, врізавшись на мотоциклі в автомобіль. Пасажир мотоцикла отримав тяжкі тілесні ушкодження. Залишивши знайомого на дорозі без допомоги, винуватець аварії втік.


 

Після цього розшукуваний майже три роки знаходився в Італії, де проживала його мати. Він жив у місті Местре поблизу Венеції. В червні минулого року його зупинили на вулиці піліцейські для перевірки документів. Українець назвався справжнім ім’ям, яке значилось в базах Інтерполу. Його затримали, а в березні екстрадували в Україну.


 

Крім того, днями в Міліні був затриманий 19-річний вінничанин, який розшукувався правоохоронними органами з жовтня минулого року за хуліганство. Разом із другом він напав на перехожого і жорстоко його побив. Доки триватиме процедура оформлення екстрадиції, затриманий перебуватиме під арештом.


Джерело iнформацiїУНІАН

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua