Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-01-22 17:48 | Новоград-Волинський
Головне управління МНС України в Житомирській області інформує про надзвичайні події на території Житомирщини

Станом на 29.12.09 службою цивільного захисту на лінії "101" отримано 5119 повідомлень про надзвичайні події на території області, їх наслідки призвели до загибелі 1010 осіб. Зокрема: сталося 1974 пожежі, внаслідок яких загинуло 113 осіб, серед них 7 дітей та 38 травмовано; під час ДТП на дорогах загинуло 222 особи, травмовано 117; внаслідок пригод на воді загинуло 84 особи, з них 10 дітей. 

Незважаючи на запроваджені заходи оперативно-рятувальною службою «101», кількість пожеж не зменшується, не зменшується і кількість жертв вогню. Зокрема за два останні місяці 2009 року значно збільшилися випадки отруєння людей чадним газом через неправильне влаштування та експлуатацію пічного опалення та газових колонок автономного опалення. З цієї причини три сім'ї, з яких 7 дорослих та 3 дітей потрапили до лікарень. 

Так, 19 грудня у смт Романів, внаслідок неправильного влаштування печі та димаря, виникла пожежа в житловому будинку. На місці пожежі виявлено 2 трупи, 31-річної жінки та її 5-річної доньки. Другу 11-річну доньку, з отруєнням чадним газом та опіками, було шпиталізовано до районної лікарні. 

На жаль, батьки, які повинні змалку вчити своїх дітей правилам пожежної безпеки та безпечної поведінки при виникненні пожеж, не завжди виконують ці батьківські обов'язки. Недогляд та недбалість дорослих у цих випадках бувають причинами лиха. 

4 жовтня в с. Малий Браталів, Любарського району причиною пожежі, за яку поплатився здоров'ям один з хлопчиків-близнюків, стали дитячі пустощі з сірниками. 5-річні онуки у дідуся підпалили сінник. Один з малюків отримав опіки та був доставлений до опікового центру. 

Недотримання правил безпечної поведінки на водоймах, на льоду та невміння їх застосувати на практиці також призводить до травмування та загибелі дітей. 

З першими холодами до родини Антонюків з смт Ємільчино прийшла страшна звістка. їх донька, 7-річна Тетянка, разом із однокласниками пішла на місцеву річку спробувати свіжу ковзанку. Ця спроба закінчилася трагічно. 

Тож будьте обережними! Завжди дотримуйтесь правил пожежної безпеки та правил поведінки на водоймах та льоду. 

Головне управління МНС України в Житомирській області

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua