Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-01-15 13:18 | Новоград-Волинський
Новорічно-різдвяні свята у Києві

З 4 по 6 січня делегація Новограда-Волинського відвідала місто Київ та взяла участь у новорічно-різдвяних заходах, які проходили під патронатом Президента України Віктора Ющенка. До складу делегації увійшли юні звягельчани - Микола Борсученко, Діана Георгієва, Крістіна Тимощук, Дар’я Михальчук, Катерина Титаренко та Іван Найдюк.  

Приймав новоград-волинську делегацію Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, який забезпечив проживання та екскурсійні поїздки Києвом, а у день приїзду для всіх дітей організував святкову дискотеку і вечір знайомств. 

У перший день перебування у столиці юні новоград-волинці відвідали льодову виставу «Снігова королева», яка проходила у Київському палаці спорту за участю чемпіонів Європи та світу Наталії Бестем’янової та Андрія Букіна. 

5 січня діти взяли участь у святі новорічної ялинки за участю Президента України, яке проходило в Національному палаці мистецтв „Україна“. Перед початком вистави на дітей чекали ігри та розваги.
Ввечері цього ж дня делегація Новограда-Волинського мала змогу спостерігати захоплююче аквашоу Кобзова, яке поринуло всіх у світ водного царства - на зустріч морським левам, тюленям, дельфінам та білим китам. Крістіна Тимощук взяла участь у виступі морських артистів та виграла квиток на безкоштовне відвідування морського акваріуму. 

Наступного дня діти відвідали цікаву виставу „Чарівник Смарагдового міста“, яка проходила в Будинку художника. Під час її перегляду юні таланти отримали масу задоволення та веселий настрій.
За словами всіх членів делегації під час перебування у Києві вони отримали масу незабутніх і позитивних вражень, а також завели нові цікаві знайомства.


Керівник делегації, спеціаліст управління освіти і науки
міської ради Валентина Найдюк

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua